1996 yılından beri faaliyet gösteren firmamız Deniz Alçı Yapı Sistemleri ve Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin faaliyet konusu Alçı esaslı ürünlerin (toz alçılar, alçı levhalar v.b) ve bunların kullanımı aşamasında gerekli olan metal aksesuarlarla, izolasyon malzemelerinin gerek yurtiçi gerekse yurt içi pazarlarda satışını yapmak ve aynı zamanda konusunda uzman ekibiyle uygulama faliyetlerinde bulunmaktır.

Alçıpan ilk bakışta kolay bir malzeme gibi görünüyorsa da uygulamada kalifiye bir işçilik yapılmadığında telafisi zor sorunlar çıkacaktır. Bu noktadan hareketle firmamız; özellikle uygulamanın önemini bilerek iş bitirme referansları ile piyasada iyi bir itibar kazanmıştır.

Firmamız; Alçı esaslı ürünlerin uygulama faliyetleri yanında bir yapı market hizmetide vermekte ve uzman satış kadromuz ve satış sonrası teknik destek kadromuz ile projeden iş bitimine kadar siz müşterilerimizin daima hizmetinizdedir.

Firmamızın; misyonunda güven her şeyden önemlidir… Ciddi firmalar, önce müşterilerinin güvenini kazanabilmek için çalışırlar… en iyi fiyat, en iyi çeşit, en hızlı sevkiyat felsefesiyle, kaliteyi ihmal etmeden 1996'dan beri Dünyanın ve Türkiye'nin sınıfında en kaliteli malzemelerini üstün hizmet anlayışı, hızlı servis ve profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Galvaniz Alçpan profilleri
Kutu Alçıpan ve sanayi profilleri
Asma tavan ve duvar profilleri Bağlantı elemanları
900-1350 delikli köşe profilleri
Taş yünü asma tavan sistemleri
ALÇIPAN ve toz alçı ürünleri
İzolasyon malzemeleri

UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

ALÇIPAN asma tavan
ALÇIPAN bölme duvar
ALÇIPAN duvar giydirme
Taşyünü Panel asma tavan (Donn, Armstrong)
Modüler Dekoratif Bölme Duvar Sistemleri
Alçı sıva
Kartonpiyer uygulamalarıDENİZ ALÇI YAPI SİSTEMLERİ VE METAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
M.Akif Ersoy Mah. Behzat Budak Sok.No:24 Önektepe Kağıthane İstanbul
Tel: +90 (0212) 221 72 30 - 32 Fax: +90 (0212) 210 07 68

21. yüzyılın malzemesi, doğada hayat bulan, üstün teknoloji ile işlenen, usta ellerde sanata dönüşen Alçı ve Alçı Yapı sistemlerini tanımak ve en uygun fiyatla temin etmek için BİZİ seçin.
 OSB